Hoş Geldiniz
Duyurular
Yüksek dönme momentli motor, Servo ayarlayıcı ve açı vericiler, „on Board (kart üzerinde)“ çok iyi Servo özellikler ve kontrol yeteneği ile birlikte kolayca bağlanabilen kompakt bir birim için bir araya getirilmişlerdir. Dijital mikro işlemci ayarı, modern bir Servo milin geniş faydalarını sunan kapsamlı bir fonksiyon paketi içermektedir. 
Hakkımızda

Tekno Mühendislik ve Danışmanlık, dijital servo motorlar teknolojileri başta olmak üzere mühendislik, üretim danışmanlığı hizmetleri sunan bir firmadır. Firmamız, tek eksenden komple makina otomasyonuna kadar, müşterilerinin ihtiyaçlarını, dünya ile rekabet etmelerini sağlayacak kalitede, ürün, bilgi birikimi ve tecrübeye  sahiptir. 

Ekonomik ve kaliteli hizmetler sunarak daima yanınızda...

Bilgi ve tecrubelerimiz ile fabrika verimini artıracak ürünler de geliştirmekteyiz. Kendi tasarımımız olan, servo bant sürücülerimiz konusunda iddialıdır. Detaylı bilgi için...

İleri teknoloji 
             kaliteli hizmet 
                         ekonomik çözümler

2005 den beri AMK nın Türkiye distrübitörlüğünü yapmaktayız. AMK, 40 yıldan fazla geçmişiyle, elektronik sürücü ve kontrol sistemleri üretiminde uluslararası lider firmalardan biridir. Türkiye mümessili olarak ürünlerini, Türkiye kullanıcılarına ulaştırmaktayız.